13 Şubat 2017 Tarihli Radyasyondan Korunma Sınavı Sonuçları

13 Şubat 2017 Tarihli RKS Sınavı Sonuçları aşağıda sunulmaktadır:

 

 

13 ŞUBAT 2017

TANISAL RADYOLOJİDE RADYASYONDAN KORUNMA (TRRK) SINAVI SONUÇ LİSTESİ 

Sıra No

Adı Soyadı

Sonuç

1

Ahmet KÖSE

Başarılı

2

Etem Ruhi GÖRE

Başarılı

3

İbrahim Sami KARACAN

Başarılı

4

Mustafa ÖZBAY

Başarılı

5

Onur GÜNAÇTI

Başarılı

 

13 ŞUBAT 2017

RADYOAKTİF MADDE TAŞIMACILIĞINDA RADYASYONDAN KORUNMA (RMTRK) SINAVI SONUÇ LİSTESİ

Sıra No

Adı Soyadı

Sonuç

1

Cüneyt SERT

Başarılı

2

Doğan DEMİR

Başarılı

3

Düzgün ŞENGEZER

Başarılı

4

Mehmet Ali ERSU

Başarılı

5

Ömer ÖZKAN

Başarısız

   

13 ŞUBAT 2017

RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA (RÖRK) SINAVI SONUÇ LİSTESİ 

Sıra No

Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdulkadir TAVUSBAY

KATILMADI

2

Adem BAŞAK

KATILMADI

3

Atakan KARABAKİ

Başarılı

4

Bekir YILDIZ

Başarılı

5

Burak DEMİRKIRAN

Başarılı

6

Cemal ÖZSÜT

Başarılı

7

Hasan İlker ÖZDİNÇ

Başarılı

8

Hüseyin KOÇ

Başarılı

9

Mehmet AKYIL

Başarılı

10

Mehmet Anıl YOKUŞ

Başarılı

11

Nazan ÖZDEMİR

Başarılı

12

Nevin ÖZCAN

Başarılı

13

Orhan ORAL

Başarılı

14

Özgür Kerem SAYILGAN

Başarılı

15

Süleyman SERTKAYA

Başarılı

16

Tevfik Emre YARAR

Başarılı

17

Volkan TÜRKARSLAN

Başarılı

18

Yasin GÜLDEŞ

Başarılı

19

Yunus Cem KAŞLI

Başarılı

 

  

13 ŞUBAT 2017

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA

RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI SONUÇ LİSTESİ 

Sıra No

Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdulvahap YILMAZ

Başarılı

2

Ahmet Toygar KASAR

Başarılı

3

Ali BUĞRUL

Başarılı

4

Ali İhsan AYDINGÜLER

Başarılı

5

Ali TELEK

Başarılı

6

Aykut NALBANT

Başarılı

7

Ayşe Gül TATAR

Başarılı

8

Barış İNGENÇ

Başarılı

9

Burak AKSAÇ

Başarılı

10

Celal KAYALI

Başarılı

11

Doğa YILDIRIM

Başarılı

12

Emre ŞİRİN

Başarılı

13

Emrecan KARAKUŞ

Başarılı

14

Eren DEMİRKAN

Başarılı

15

Erol AKSU

Başarılı

16

Faruk KARAKAYA

Başarılı

17

Giray KAYA

Başarılı

18

Göktuğ KAYIŞ

Başarılı

19

Hakan YILMAZ

Başarılı

20

Halid TAŞ

Başarılı

21

Hande ÖZDEN

Başarılı

22

Hasan Ali ARIKUŞU

Başarılı

23

Haydar AYAN

Başarılı

24

Hüseyin GÜNDÜZ

Başarılı

25

Hüseyin HAVUSOĞLU

Başarılı

26

Hüseyin KÖSE

Başarılı

27

Hüseyin TEMİZKAN

Başarılı

28

İbrahim TAMER

Başarılı

29

İsmail BULUTCU

Başarılı

30

İsmail ÇELİK

Başarılı

31

Kazım Can OKAN

Başarılı

32

Mehmet BAHÇECİ

Başarılı

33

Mehmet Emin YILMAZ

Başarılı

34

Mengü AYDEMİR

Başarılı

35

Mert Alper DURAN

Başarılı

36

Muammer AKBULUT

Başarılı

37

Muhammed Buğra DOĞAN

Başarılı

38

Muhammet Bilal ÖZDEN

Başarılı

39

Murat GÜNDOĞDU

Başarılı

40

Murat YERTUTANOL

Başarılı

41

Mustafa BİRDAL

Başarılı

42

Mustafa Kubilay KARAKÖSE

Başarılı

43

Mustafa ÖZTÜRK

Başarılı

44

Ozan ÖZKAN

Başarılı

45

Ömer Faruk SAKARYA

Başarılı

46

Özge BİNGÖL

Başarılı

47

Rafi ÖZTÜRK

Başarılı

48

Raif ARDA

Başarılı

49

Recep KABACAN

Başarılı

50

Rıdvan ÖZLÜLERDEN

Başarılı

51

Salih POLAT

Başarılı

52

Serdar Hızır KARABACAK

Başarılı

53

Sinan ÇELİK

Başarılı

54

Şerif KIRTAŞ

Başarılı

55

Tuğrul ÖZTÜRK

Başarılı

56

Tuna ÖZDEMİR

Başarılı

57

Uğur ARSLAN

Başarılı

58

Umut KÖSE

Başarılı

59

Vehbi GÜZEL

Başarılı

60

Volkan YAVUZ

Başarılı

61

Yahya Özgür ŞENOL

Başarılı

62

Yavuz AYDENİZ

Başarılı

63

Yunus TAŞKIRAN

Başarılı

64

Zeynur ÖZTAŞ

Başarılı

 

 

13 ŞUBAT 2017

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE

RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI SONUÇLİSTESİ

Koltuk No

Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdullah KARAKAŞ

Başarılı

2

Abdullah ŞENAL

Başarılı

3

Ahmet ÇETİNEL

Başarılı

4

Ali ÇAĞLAR

Başarılı

5

Ali EKENEL

Başarılı

6

Ali İDE

KATILMADI

7

Alperen ALTINIŞIK

Başarılı

8

Arslan ATIŞ

Başarılı

9

Ayetullah GÖNDÖRÜ

Başarılı

10

Aykut TARHAN

Başarılı

11

Barış BUCAK

Başarısız

12

Bayram POLAT

Başarılı

13

Bilal GÖKÇE

Başarılı

14

Bilal KARAKELLE

Başarılı

15

Burak DOĞAN

Başarılı

16

Burhan YILDIZ

Başarılı

17

Bünyamin TOP

Başarılı

18

Can GAYLA

Başarısız

19

Cihan CEYHAN

Başarılı

20

Dursun Ali ÇAKMAK

Başarılı

21

Edip GÜLMEZ

Başarılı

22

Ekrem BACAK

Başarılı

23

Ekrem ŞAHİNYILMAZ

Başarısız

24

Elif SARAN

Başarılı

25

Elvan Bilge MENTEŞE

Başarılı

26

Emre DAĞKIRAN

Başarılı

27

Enes ZORLU

Başarılı

28

Erdinç KESKİN

Başarılı

29

Erkan BULUT

Başarılı

30

Erkan KOÇ

Başarılı

31

Erol ÇELİK

Başarılı

32

Fatih ERDOĞAN

Başarılı

33

Fatih TUFAN

Başarılı

34

Fatma YILDIRIM

Başarılı

35

Ferhat ÇEKİÇ

Başarılı

36

Fethullah ÖZLÜK

Başarılı

37

Fırat ÇALIŞKAN

Başarılı

38

Gamze Burçin YILMAZ

Başarılı

39

Görkem GÖKÇEKUYU

Başarılı

40

Görkem SOYTÜRK

Başarılı

41

Gün ÖZCAN

Başarılı

42

Habip DEMİR

Başarılı

43

Hakan SEVİNDİK

Başarılı

44

Hasan Can ÜSTÜNER

Başarılı

45

Hasan ŞAHİNTÜRK

Başarılı

46

Hayati TURAN

Başarılı

47

Haydar DEMİR

Başarılı

48

Hüseyin BULGAN

Başarılı

49

Hüseyin IŞIK

Başarılı

50

Hüseyin ORHAN

Başarılı

51

Hüseyin TEMİZKAN

Başarılı

52

Hüseyin YILDIRIM

Başarılı

53

İbrahim AK

Başarılı

54

İhsan ŞAHİN

KATILMADI

55

İsmail YOLCU

Başarılı

56

Kaan Furkan KAYA

Başarılı

57

Kadir DEMİR

Başarılı

58

Kadir ÖZTÜRK

Başarılı

59

Kadir Zafer Can ÖNEL

Başarılı

60

Kıvanç AKDOĞU

Başarılı

61

Kubilay Can BOZDEMİR

Başarılı

62

Leyla ÖZER

Başarılı

63

Mahsum ONAYLI

Başarılı

64

Manolya KANDEMİR

Başarılı

65

Mehmet BOZKIRLI

Başarılı

66

Mehmet Cihat ŞENER

Başarılı

67

Mehmet Sadık İLTER

Başarılı

68

Muhammed Enes ÇELİK

Başarılı

69

Muhammet Ali AKSOY

Başarılı

70

Muhammet ATEŞ

Başarılı

71

Murat ALSAT

Başarılı

72

Mustafa ERYILMAZ

Başarısız

73

Mustafa GÜZEL

Başarılı

74

Mücahit HAKAN

Başarılı

75

Nurşen DEMİRCİ

Başarılı

76

Oğuzhan ÇAKIR

Başarılı

77

Olgun TARHAN

Başarılı

78

Onur KAPGI

Başarılı

79

Onur ŞAFFAK

Başarılı

80

Özgür Ergin KORKMAZ

Başarılı

81

Özlem MENGÜLOĞLU

Başarılı

82

Rafet YILDIRIM

Başarılı

83

Ramazan CEYHAN

Başarılı

84

Ramazan DOLUAY

Başarılı

85

Recep KARAPINAR

Başarılı

86

Rıdvan GÖNKEK

Başarılı

87

Sefayi ATINÇ

Başarılı

88

Serdar CİNGİL

Başarılı

89

Sinan ÖZKAN

Başarılı

90

Taha Mert ÜNSAL

Başarılı

91

Taner YARPUZ

Başarısız

92

Tekin KURTCEBE

Başarılı

93

Tuğçe BEK

Başarılı

94

Ülker Fulya GÜVEN

Başarılı

95

Ümit AKDOĞAN

Başarılı

96

Ümit AYTAR

Başarılı

97

Ümit ÇETİNKAYA

Başarılı

98

Vedat BACAK

Başarılı

99

Vehbi Soner BÜLBÜL

Başarılı

100

Yusuf TASA

Başarılı

101

Zübeyir BACAK

Başarılı

 

 

İlgili İçerik