22 Mayıs 2017 Tarihinde Gerçekleştirilecek Radyasyondan Korunma Sınavlarına Girecek Kişilerin Listesi

22 Mayıs 2017 Pazartesi günü TAEK’te (Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 192 Çankaya/ANKARA) gerçekleştirilecek Radyasyondan Korunma Sınavlarına girecek kişilerin isimleri aşağıda verilmektedir. Listede ismi olmayan kişiler sınava alınmayacaklardır.

Saat 14.00’de başlatılacak sınava girecek kişiler, saat 13.00’den önce TAEK’e giriş yapamayacaklardır. Sınava girmek üzere TAEK Başkanlık binasında hazır bulunacak kişilerin nüfus cüzdanları sınav sonrası geri verilmek üzere güvenlik tarafından alınacağından, yanlarında salon görevlilerine ibraz etmek üzere ikinci bir kimlik getirmeleri zorunludur.

04 Mayıs 2017’den sonra sınav başvurusu yapan kişiler, evraklarında eksiklik yoksa 02 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan sınava, sınav başvuru formlarını yeniledikleri takdirde kabul edileceklerdir.

Önemle duyurulur.

AGK Dairesi Başkanlığı

Eğitim ve Yayın Şubesi Müdürlüğü

 

22 MAYIS 2017

TANISAL RADYOLOJİDE RADYASYONDAN KORUNMA (TRRK) SINAVI

 11 E  TOPLANTI SALONU 

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

1

1

Ahmet DERİN

2

2

Ali Murat DİLEK

3

3

Alptuğ Özer YÜKSEL

4

4

Aykut ACAR

5

5

Ayşe Gül TOMBALOĞLU

6

6

Barış AKÇA

7

7

Bouniamin AIAZ

8

8

Bülent ÇALIK

9

9

Deniz TOĞAN

10

10

Elif COŞKUN

11

11

Ercan TERZİ

12

12

Fatma ZEYBEK

13

13

Hakan ÇAMYAR

14

14

Hamit HATİP

15

15

Hasan Hüseyin GERÇEK

16

16

Mehmet Sedat ABBASOĞLU

17

17

Orhan YAZICI

 

 

22 MAYIS 2017

RADYOAKTİF MADDE TAŞIMACILIĞINDA RADYASYONDAN KORUNMA (RMTRK) SINAVI

 BAŞKANLIK ALT KAT 

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

1

3

Erdal SOYLU

2

6

Fethi Sinan DEMİRKÖPRÜLÜ

3

9

Işık BEŞKARDEŞ

4

12

İshak KILIÇ

5

15

Osman TANRITANIR

6

18

Tamay BAYKAL

7

21

Volkan ARIÖZ

 

 

22 MAYIS 2017

RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA (RÖRK) SINAVI

 BAŞKANLIK ÜST SALON

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

1

27

Ahmet Hamdi ERDİ

2

30

Ayçem KABA

3

51

Barış YILDIRIM

4

54

Bengi GENÇ

5

57

Burak PAKKAN

6

60

Cansu DUMAN

7

63

Emel YARIMAY

8

82

Emrah KURŞUN

9

85

Emre Murat OMURCALI

10

88

Erdoğdu ŞAHİN

11

91

Fatma AYDIN

12

94

Haluk ÖZLEN

13

97

Handan TURAN

14

100

Hasan ÖZKAN

15

103

Hüseyin ÇETİN

16

106

İbrahim BEK

17

109

İlyas DUMAN

18

112

İnan KAYA

19

115

İsa ARIKAN

20

118

Kübra ÜSTÜNER

21

121

Mehmet KELEK

22

124

Pınar ÇAKMAK

23

127

Sinan ER

24

130

Sinem AYVAZOĞLU

25

133

Tuğba ÖZCAN

26

136

Yonca ORUÇ

27

139

Zekeriya Alper BERECELİ

 

 

22 MAYIS 2017

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

BAŞKANLIK ÜST SALON 

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

1

1

Adem Özcan ÖZDEMİR

2

3

Adnan UÇMAZ

3

5

Ahmet Barış ERASLAN

4

7

Ahmet BOLAT

5

9

Ahmet ÇEVİK

6

11

Ahmet ÖZCOŞKUN

7

13

Akasya EVER

8

15

Akif URUŞ

9

17

Ali KIZMAZ

10

19

Alparslan CEBECİ

11

21

Ayhan YILDIRIM

12

23

Aytek YILDIRIM

13

25

Bahadır İLKBAHAR

14

28

Barış BUCAK

15

31

Barış İNAĞ

16

33

Batuhan Tayfun AKBAYIR

17

35

Bayram Emre KOLAY

18

37

Behrin ÇALIŞKAN

19

39

Burak BÜLBÜL

20

41

Burhan TURHAN

21

43

Buşra KAPLAN

22

45

Bülent Devrim ÇİFT

23

47

Bülent KARAMACU

24

49

Cafer ÇAM

25

52

Cemal SİLAN

26

55

Cesur KUŞCU

27

58

Cüneyt BİNGÖL

28

61

Davut ARSLAN

29

64

Deniz ÇELİK

30

66

Doğan KILINÇ

31

68

Duran BOYU

32

70

Ekrem ŞAHİNYILMAZ

33

72

Emrah DOĞAN

34

74

Emre AKARCA

35

76

Emre DENİZ

36

78

Emre OBUZ

37

80

Ender FİLİZ

38

83

Engin ARAZ

39

86

Enver İLHAN

40

89

Ercan FİLİZ

41

92

Ercan GÜÇLÜ

42

95

Ercan KİREÇ

43

98

Erkan ÖZCAN

44

101

Fatih ÇETİNTAŞ

45

104

Fatih GÖKSU

46

107

Fatih LEVENT

47

110

Ferhat ALTINIŞIK

48

113

Ferhat KURT

49

116

Feti İYİK

50

119

Feyzi TUNCEL

51

122

Fuat AYDIN

52

125

Furkan DEMİR

53

128

Gıyaseddin ALTIN

54

131

Gökhan KILIÇ

55

134

Gökhan ŞAHİN

56

137

Gürcan AKIN

57

140

Habip DEMİR

58

142

Hacı Abdullah ÇALIŞKAN

59

144

Hakan DEMİRKAN

60

146

Hakan KARADAYI

61

147

Hakan KILIÇ

 

 

22 MAYIS 2017

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

 BAŞKANLIK ORTA SALON 

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

62

1

Halil İbrahim AKARSU

63

2

Halit Numan GÜNDEM

64

3

Hamdi KADIOĞLU

65

4

Harun SEVİLMİŞ

66

5

Haydar YILMAZ

67

6

Hikmet YILDIRIM

68

7

İbrahim ERGEN

69

8

İbrahim Halil ÖZBİLDİRİCİ

70

9

İbrahim Uğur SÜPÜR

71

10

İhsan KAYNAK

72

11

İhsan ŞAHİN

73

12

İpek ERTEM DİVRİK

74

13

Kamil SEYMEN

75

14

Kazım Can OKAN

76

15

Kerameddin EVER

77

16

Mehmet AKSAKAL

78

17

Mehmet ALÇI

79

18

Mehmet Ali ZANBAY

80

19

Mehmet Can DEMİRCİ

81

20

Mehmet KARAARSLAN

82

21

Mehmet KARAMAN

83

22

Mehmet Mustafa ALIÇ

84

23

Mehmet OBUZ

85

24

Mehmet SANAL

86

25

Mehmet YALTI

87

26

Melike Olcay ÖZBEKOĞLU

88

27

Mesut AKTAŞ

89

28

Mucahit DURMUŞ

90

29

Murat CANLI

91

30

Murat OBUZ

92

31

Murat ÖZER

93

32

Murat PERÇİNKAYA

94

33

Murat ŞİMŞEK

95

34

Mustafa ALTUN

96

35

Mustafa Arif KUZU

97

36

Mustafa DELİBAŞ

98

37

Mustafa ÖZDAMAR

99

38

Mustafa Özer ÖZCAN

100

39

Mustafa TÜLÜ

101

40

Naim Süleyman GEL

102

41

Nazmi ASLAN

103

42

Nihat ÖZCAN

104

43

Nuri Can DEMİREL

105

44

Orhan AKYEL

106

45

Orhan ÖZCAN

107

46

Osman KARAOSMANOĞLU

108

47

Ömer ASLAN

109

48

Özer DOĞAN

110

49

Ramazan Ercan ATA

111

50

Ramazan UZER

112

51

Recai KARAGÖZ

113

52

Sadık Erdem YALÇINKAYA

114

53

Samet KIRCALI

115

54

Savaş TORUN

116

55

Sebahattin EŞKİ

117

56

Selçuk SARICİVAN

118

57

Semih YALÇIN

119

58

Serkan BARUT

120

59

Serkan ÇAKAN

121

60

Seyit Ali GÖNEN

122

61

Sezer YILMAZ

123

62

Şener ŞANLI

 

 

22 MAYIS 2017

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI 

BAŞKANLIK ALT SALON 

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

124

1

Talat İÇTEN

125

2

Taner YARPUZ

126

4

Tarık ARMAN

127

5

Tayfun AKAR

128

7

Tayfur ORUÇ

129

8

Turan ÖZTÜRK

130

10

Ümit SEVİLMİŞ

131

11

Üzeyir YILMAZ

132

13

Vedat SEKMAN

133

14

Vehbi Kıvanç TÜRKER

134

16

Veli YURDUSEVER

135

17

Yasin KABA

136

19

Yaşar KILIÇ

137

20

Yaşar Tahsin ÖZTÜRK

138

22

Yücel KILIÇSAYMAZ

139

23

Zeki YILDIZ

 

 

22 MAYIS 2017

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA

RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI

BAŞKANLIK ÜST SALON 

Sıra No

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

1

2

Abdullah Burak YALÇIN

2

4

Ahmet AKKAŞ

3

6

Ahmet KARAKULAK

4

8

Aleattin KULAKLI

5

10

Ali ÖZDEK

6

12

Ali YAKICI

7

14

Aykut KARADAĞLI

8

16

Aysun ARSLAN ALSAÇ

9

18

Bekir Mert SAYDAM

10

20

Beraat TAŞKIRAN

11

22

Bilge ERDOĞDU

12

24

Birol GÜLGÖNÜL

13

26

Burağ AHRUN

14

29

Can ÖZLÜER

15

32

Elmas KOCAMAN

16

34

Eray EMREM

17

36

Erol KAPTI

18

38

Ertan GÜZELMERİÇ

19

40

Fatih KIRLI

20

42

Hakan YAPAR

21

44

Halil İbrahim KAPTAN

22

46

Hamza TURAN

23

48

Hülya BİLİR

24

50

İbrahim Halil TEKE

25

53

İbrahim Temel GÖNGÖR

26

56

İsmail TOPAKTAŞ

27

59

Kanuni HAŞLAK

28

62

Kayhan KURUCA

29

65

Kenan AKSU

30

67

Kezban ACAR

31

69

Kudret EMRE

32

71

Mehmet Burak KARTAL

33

73

Mehmet DOSTUM

34

75

Mehmet Hayri KURT

35

77

Mehmet Mecit BOZKURT

36

79

Mehmet ÖZİNARLI

37

81

Mehmet Tolga YAMAN

38

84

Mehmet Vahit SERİN

39

87

Merve ÇETMELİ

40

90

Murat HACIOĞLU

41

93

Mustafa GÜNGİL

42

96

Nafiz ERDEM

43

99

Nazlı AYYILDIZ TURAN

44

102

Nermin DOĞAN

45

105

Oğuzhan YAVUZ

46

108

Orçun SIKILI

47

111

Orkun KARAOĞLU

48

114

Öykü ATIL

49

117

Özdal ÖZDEMİR

50

120

Özgür YILMAZ

51

123

Ruken KARTAL

52

126

Sami DENİZ

53

129

Sedef HAKAN

54

132

Selin CARVALHO DE OLIVEIRA PEDROSA

55

135

Selma BİÇER

56

138

Serhan AYKÖSE

57

141

Şadan EROL

58

143

Şeyda Elif KÜÇÜK

59

145

Tuğçe BAHAR

 

 

İlgili İçerik